Usługi

Usługi firm sprzątających

pranie dywanów

Większość z nas do czyszczenia dywanów najczęściej używa zwykłego odkurzacza, który po prostu wciąga zanieczyszczenia stałe – nie ma on jednak wpływu na te zabrudzenia oraz plamy, które już wżarły się głęboko w dywan. Jest wobec nich bezsilny. Dlatego jeśli zależy nam na tym, aby nasz dywan odzyskał dawny blask i wyglądał identycznie jak w dniu zakupu, powinniśmy zdecydować się na profesjonalną usługę czyszczenia dywanów.

Profesjonalne urządzenia do prania dywanów

pranie dywanówFirmy zajmujące się sprzątaniem mają do swojej dyspozycji nie tylko zwykłe odkurzacze, ale też te, które do pracy wykorzystują parę. Odkurzacze parowe są o wiele bardziej wydajne od tych tradycyjnych, a przy tym odznaczają się większą skutecznością. Mimo że w taki odkurzacz należy więcej zainwestować, korzyści są ogromne – nie wymaga bowiem on użycia żadnych środków chemicznych, a przy tym zużycie wody jest minimalne. Możemy z tego wywnioskować, że koszty eksploatacyjne będą niskie i nie przytłoczą budżetu firmy. Metoda ekstrakcji jest naprawdę skuteczna zarówno w przypadku dywanów, jak i wykładzin – zatrudnienie firmy sprzątającej, która proponuje tanie pranie dywanów w Białymstoku, jest przydatne nie tylko w mieszkaniach, ale też w biurach, w których zazwyczaj na podłogach znajdują się właśnie wykładziny. Przez biuro codziennie przechodzi przecież kilka lub nawet kilkanaście osób – w butach, dlatego zabrudzenia są na porządku dziennym.

pranie dywanówJeśli zależy nam więc na profesjonalnym wizerunku firmy, musimy zadbać o czystość w pomieszczeniu. Parownice sprawdzają się tu znakomicie. Zaletą stosowania tej metody jest to, że dywan szybko schnie – urządzenia bardzo często wyposażone są w dmuchawę, która dodatkowo przyspiesza proces schnięcia, a ponadto można ją wykorzystać przy osuszaniu zalanych miejsc. Firma sprzątająca zajmuje się nie tylko czyszczeniem dywanów, a ma wśród swoich usług o wiele więcej atrakcyjnych propozycji dla zapracowanych osób – to przecież także mycie okien i witryn sklepowych, ścieranie kurzów, akrylowanie, mechaniczne czyszczenie posadzek betonowych i wiele, wiele innych. Z pewnością zamiast sprzątać mieszkanie samodzielnie, możemy przeznaczyć ten czas na coś innego, a to zadanie powierzyć profesjonalistom – wyjdziemy na tym dobrze, gdyż wszystkie pomieszczenia będą wysprzątane na błysk.

Oczywiście jeśli mamy własną firmę, możemy zatrudnić też jedną panią do sprzątania, jednak ona będzie pracować za pomocą takich środków, jakie jej dostarczymy – w przypadku profesjonalnych usług zewnętrznej firmy, nie musimy martwić się o detergenty i urządzenia do sprzątania, dlatego jest to o wiele lepsze rozwiązanie.